Contact

Via Appia Antica,
224, 00179 Roma, Italy
Email: reservations@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000

side-area-cards

Follow us

Image Alt

Meist

Kuidas on Laukataguse puhkeküla kujunenud?

Puhkeküla asub Lau külas, mille ajalugu ulatub 1241. aastasse, mil Taani hindamisraamatus mainiti seda esimest korda nimega Laucataux. Sealt pärineb ka praegune nimi: Laukataguse puhkeküla.

Kui meie pereettevõte Laukatagusele 2011. aastal tegutsema asus, siis olid seal varem rajatud tiigid, suitsusaun ja mõned pooleliolevad ehitised.

Puhkeküla territooriumi arendamisel korrastasime vanad hooned, ehitasime saunamaja, tualettruumid, suvesaali, uue paadisilla, suitsusauna terrassi ning lammutasime amortiseerunud rajatised.

Hoonete ja rajatiste ehitamisel ning territooriumi arendamisel pidasime oluliseks meid ümbritsevat miljööd ja tulemuseks on looduskaunis koht lõõgastumiseks, looduse nautimiseks, kalastamiseks või pikniku pidamiseks suurematele ja väiksematele seltskondadele.

Kahe tiigi vahel asub kuni 200 inimest mahutav palkstiilis Kuuse suvesaal sündmuste korraldamiseks. Seal pakume toitlustust ettetellimisel catering teenusena kõigile seltskondadele.

Laukataguse puhkeküla palkstiilis suvesaali ehitust on toetatud Leader programmi raames.

Laukataguse Puhkeküla hoone rekonstrueerimine

Projekti abil soovime Raplamaal, Kehtna vallas, Lau külas Laukataguse Puhkekülas rekonstrueerida olemasoleva poolelioleva hoone Koosolemise hooneks, kus saaks hakata pakkuma külalistele toitlustamist ja seminaride korraldamise võimalust. Kuna asume looduslikult kaunite metsade ja põldude keskel, suurendaks see piirkonna/kogukonna turismi ja majandust. Luuakse vähemalt kolm töökohta ning arendatakse koostööd teiste piirkonna/kogukonna väiketootjatega.

Toetuse tulemusel on võimalik aastaid seisnud lõpetamata hoone rekonstrueerida ning hoone viia vastavusse kehtivale energiatõhususele.

Meie koostööpartnerid

Soovime oma külalistele pakkuda

Võimalust raputada endalt linnaväsimus ja taastada energiavarud imeilusas rohelusega täidetud maakohas. Meil leiduv looduse rohelus on harmooniline ning aitab leida iseennast ja oma sisemist tasakaalu.Rohelus on kui liikumatu ja vaoshoitud jõud, milles peitub elu, rahulolu ja kindlameelsus. Meie, eestlaste, jaoks seostub rohelus kevade, rõõmu, looduse ärkamise, kasvamise, uute lootuste ja eluvõimalustega. Kõike seda saad Laukatagusel omaenda nahal kogeda!

Lõõgastust, mõnusaid tegevusi ja aja aeglasemat kulgemist – seda väljendab meie logol SININE värv, mis tähistab Laukatagusel leiduvaid suuri tiike (ligi 2 h). Vesi ja puhkus käivad ikka käsikäes – veega seotud tegevused (nt kalastamine) ning ujumine pakuvad mõnusat lõõgastust. Kui ilm lubab, siis saab nautida ka taevasina, olles argipäevast eemal ja nautida täiuslikku rahulolu looduskaunis Laukataguse puhkekülas.

Soojust, päikest ja sõbralikkust, mida tähistab meie logol KOLLANE värv. Kollane on soe, särav, rõõmus ning just seepärast tähistab see Laukataguse hubaseid saunasid – suitsusaun ja soome saun – ning imelisi päikeseloojanguid. Kõik see mõjub puhastavalt ja tervendavalt. Loodame pakkuda oma külalistele head meeleolu ja palju soojust!