Contact

Via Appia Antica,
224, 00179 Roma, Italy
Email: reservations@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000

side-area-cards

Follow us

Sünnipäevad

Room details

Laukataguse puhkekülas on olemas väga head tingimused, et sünnipäeva korraldamine õnnestuks suurepäraselt. Meie territooriumil saab organiseerida üritusi erineva suurusega seltskondadele. Kui sul on näiteks plaanis suvekuudel üsnagi rahvarohke sünnipäeva korraldamine, siis saab kasutada tervet puhkeküla kompleksi. Ühtlasi on võimalik suuremate seltskonnaürituste pidamiseks kasutada palkstiilis väikese kaminaruumiga suvesaali, mis mahutab kuni 300 inimest.

Meile on oodatud igasuguse suurusega seltskonnad. Väiksema seltskonna tarbeks soovitame üürida kompleks osadena või näiteks ainult saunamaja või saunamaja ja suitsusaun koos.

Sünnipäeva korraldamine saunamajas
Kas sulle meeldiks sünnipäevapidu, mis toimub looduskaunis ümbruses koos väikese, kuid sulle olulise seltskonnaga? Ühtlasi arvad, et oleks mõnus grillida, kala püüda ja vahepeal pisut leili võtta? Sellisel juhul sobiks sulle sünnipäeva korraldamine Laukataguse saunamajas. Tiigi kaldal asuv saunamaja koos terrassi ja 7 katusealuse ööbimiskohaga sobib just parajasti toredale väiksemale seltskonnale.

 

  Küsi pakkumist:

  Toimumise algus:

  Toimumise lõpp:

  Soovin toitlustust (ettetellimisel catering teenus)

  Amenities

  Korralda üritus

  Your Reservation

  0$
  0$