Sünnipäevad - Laukataguse puhkeküla

Sünnipäevad

Laukataguse puhkekülas on olemas väga head tingimused, et sünnipäeva korraldamine õnnestuks suurepäraselt. Meie territooriumil saab organiseerida üritusi erineva suurusega seltskondadele. Kui sul on näiteks plaanis suvekuudel üsnagi rahvarohke sünnipäeva korraldamine, siis saab kasutada tervet puhkeküla kompleksi. Ühtlasi on võimalik suuremate seltskonnaürituste pidamiseks kasutada palkstiilis väikese kaminaruumiga suvesaali, mis mahutab kuni 300 inimest.

Meile on oodatud igasuguse suurusega seltskonnad. Väiksema seltskonna tarbeks soovitame üürida kompleks osadena või näiteks ainult saunamaja või saunamaja ja suitsusaun koos.

Sünnipäeva korraldamine saunamajas

Kas sulle meeldiks sünnipäevapidu, mis toimub looduskaunis ümbruses koos väikese, kuid sulle olulise seltskonnaga? Ühtlasi arvad, et oleks mõnus grillida, kala püüda ja vahepeal pisut leili võtta? Sellisel juhul sobiks sulle sünnipäeva korraldamine Laukataguse saunamajas. Tiigi kaldal asuv saunamaja koos terrassi ja 7 katusealuse ööbimiskohaga sobib just parajasti toredale väiksemale seltskonnale.