Korralda üritus - Laukataguse puhkeküla

Korralda üritus

Ürituste korraldamine on aeganõudev protsess, mille puhul mängib vägagi olulist rolli sobiva asukoha valik. Sündmuse organiseerimisel tasub arvestada nii ürituse formaadi, külaliste ja osalejate arvu, toitlustamise, asukoha kui ka ümbruse iseloomuga.

Laukataguse puhkeküla on erinevate ürituste läbiviimiseks efektne ja looduskaunis paik. Kirjeldame lähemalt, milliste ürituste korraldamine on meie juures võimalik ning millised vahendeid selleks pakume.

Laukataguse territooriumil saab pidada nii sünnipäevasid, firma suvepäevasid kui mistahes muid väliüritusi. Ürituste korraldamine on võimalik nii suurte kui väikeste seltskondade jaoks – oodatud on ettevõtted, sõpruskonnad, kooligrupid, noorsoo-organisatsioonid, matkaklubid, erinevad huvirühmad jne.

Tegemist on väga looduskauni kohaga, kus on olemas mitmed ehitised ja rajatised külaliste vastuvõtmiseks. Kompleksis on olemas terrassiga saunamaja, suitsusaun ning väikese kaminaruumiga suvesaal, mis suudab mahutada kuni 300 inimest. Kokku on meie territoorium võimeline ürituseks vastu võtma kuni 1000 inimest.

Kui sulle pakub huvi ürituste korraldamine Laukataguse puhkekülas, siis võta julgesti ühendust telefonil + 372 5656 7918 või kirjuta e-posti aadressile info@laukataguse.ee leiame sobiva lahenduse just sinu seltskonna jaoks!