Elamuspuhkus - Laukataguse puhkeküla

Elamuspuhkus looduskaunis paigas

Mis on elamuspuhkus? Eks igaüks käsitleb seda veidi erinevalt. Mõni otsib seiklusi, mõni uusi kogemusi või metsikuid elamusi. Teine tahab minna lihtsalt argipäevast eemale kauni looduse keskele uut energiat koguma.

Inimeste soov veeta aega looduslikus keskkonnas ja leida sealjuures ka pisut füüsilisi väljakutseid, tähendab seda, et aktiivne puhkus ja selle erinevad võimalused on muutumas üha olulisemaks.

Elamuspuhkus Laukatagusel

Elamuspuhkuse soovijatele pakume võimalust loodusradadel matkata, giidi juhendamisel rabas seigelda või tugevdada meeskonnavaimu foto- ja jänesejahti pidades, kastitorni ja taevatrepil ronida, õhupüssist märki lasta,  sumotada, vibuturniiri korraldada, mullipalliga möllata, filmimängu mängides, olla osaline mõrvamüsteeriumis, teadusjahis, päästeoperatsioonis „Search and Rescue“, koodimurdjates, filmifestivalil, F1 võidusõidus ja paljudes teistes seiklusmängudes, see kõik on võimalik puhkeküla 5,5 ha suurusel haljas- ja metsaalal või omavalmistatud parvel parvesõitu harjutades ja kanuutada 2 ha suurusel veepinnal.

Teeme koostööd usaldusväärsete partneritega, seega palun andke oma soovidest ja mõtetest teada kas telefoni teel + 372 5656 7918 või kodulehe broneerimisvormi kaudu.

Peale aktiivset päeva ootavad Sind saun, kehakinnitus ja majutus!

Tule veeda üks mõnus aktiivne puhkus Laukatagusel!

Atraktsioonid ja mängud koostöös Elamuspank

Seiklusmängud koostöös 360 kraadi

 

Matkamine

Kalapüük, jalgsi- või jalgrattamatk, minijalgpall ja võrkpall

Lastele ja pisipõnnidele

Ellujäämiskursus

Õuemängud

Rahulikumaks äraolemiseks saab mängida kroketit, petanque või kala püüdes värskeid mõtteid ja uut energiat koguda.

Vibulahing