Firmaüritused - Laukataguse puhkeküla

Firmaüritused

Miks on firmaüritused olulised?

Kahtlemata on suurepäraselt õnnestunud firmaüritused ettevõtte sisekliima värskendamiseks väga vajalikud. Töövälistel kokkusaamistel on palju eeliseid ja see on ühtlasi tore võimalus töötajate motiveerimiseks.

Tänapäeval ei rahulda inimesi kõigest hea palganumber. Samavõrd tähtsad on ka kollektiivis toimivad suhted ning kaastöötajatega koos kogetud toredad emotsioonid. Kui kolleegid suhtlevad üksteisega ka väljaspool traditsioonilist tööaega, siis ollakse rohkem motiveeritud töötama sõbralikus ja kokkuhoidvas meeskonnas. Just siin tulevad mängu firmaüritused – on ju tore saada vahelduse mõttes kokku täiesti teistsuguses olustikus, tehes midagi tavapärasest tööst hoopis erinevat. Nõnda näeb kolleegides niisuguseid külgi, mis traditsioonilises töösituatsioonis ei pruugi välja paistagi.

Meie soovitame firmaürituste korraldamiseks Laukataguse puhkeküla, millel on soodne asukoht, kuna asume Tallinnast 60 km kaugusel Raplamaal väga looduskaunis kohas. Puhkeküla ca 5,5 hektari suurusel territooriumil on võimalik korraldada näiteks firma suve- ja kliendipäevi. Võimalikud on ka mistahes muud firmaüritused. Olenevalt seltskonna suurusest võib kompleksi kasutada tervikuna või osadena.

Laukataguse kahe tiigi kuni 2 hektari suurune veepind võimaldab koostööpartnerite abiga läbi viia mitmesuguseid huvitavaid ja atraktiivseid tegevusi ning veeatraktsioone. Talvel saab tiigijääl uisutada, suvekuudel ujuda ja kala püüda ning hiljem ise ka kala grillida.

Kinnitame, et Laukatagusel korraldatud firmaüritused jäävad osalejatele kauaks meelde!