Contact

Via Appia Antica,
224, 00179 Roma, Italy
Email: reservations@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000

side-area-cards

Follow us

Firmaüritused

Room details

Miks on firmaüritused olulised?

Kahtlemata on suurepäraselt õnnestunud firmaüritused ettevõtte sisekliima värskendamiseks väga vajalikud. Töövälistel kokkusaamistel on palju eeliseid ja see on ühtlasi tore võimalus töötajate motiveerimiseks.

Tänapäeval ei rahulda inimesi kõigest hea palganumber. Samavõrd tähtsad on ka kollektiivis toimivad suhted ning kaastöötajatega koos kogetud toredad emotsioonid. Kui kolleegid suhtlevad üksteisega ka väljaspool traditsioonilist tööaega, siis ollakse rohkem motiveeritud töötama sõbralikus ja kokkuhoidvas meeskonnas. Just siin tulevad mängu firmaüritused – on ju tore saada vahelduse mõttes kokku täiesti teistsuguses olustikus, tehes midagi tavapärasest tööst hoopis erinevat. Nõnda näeb kolleegides niisuguseid külgi, mis traditsioonilises töösituatsioonis ei pruugi välja paistagi.

Meie soovitame firmaüritused korraldada Laukataguse puhkekülas, sest

 • meil on soodne asukoht,
 • asume Tallinnast 60 km kaugusel Raplamaal
 • väga looduskaunis paik
 • ca 5,5 hektari suurune territoorium sh. 2ha suurune tiik, mis võimaldab usaldusväärsete koostööpartnerite abiga läbi viia mitmesuguseid huvitavaid ja atraktiivseid tegevusi ning veeatraktsioone
 • talvel võimalusel tiigijääl uisutada
 • suvekuudel ujuda
 • karpkala püüda ja valmistada maitsvat kalatoitu

Võimalikud on mistahes muud firmaüritused näiteks firma suve- ja kliendipäevad. Olenevalt seltskonna suurusest võib kompleksi kasutada tervikuna või osadena.

Kinnitame, et Laukatagusel korraldatud firmaüritused jäävad osalejatele kauaks meelde!

  Küsi pakkumist:

  Toimumise algus:

  Toimumise lõpp:

  Soovin toitlustust (ettetellimisel catering teenus)

  Amenities

  Korralda üritus

  Your Reservation

  0$
  0$