Palkstiilis suvesaal - Laukataguse puhkeküla

Palkstiilis suvesaal

Tule, tutvu ja pea oma sündmus meie palkstiilis avaras suvesaalis (suurus 362 m2), mis asub Tallinnast 60 km kaugusel Raplamaal, Kehtna vallas, Lau külas.

2017 aasta maikuus valminud avar suvesaal pakub suve- või talvekuudel ruumi teatristiilis kuni 200le, laudadega istuvas stiilis kuni 200le, banketi stiilis kuni 100le, vastuvõtustiilis kuni 300le, U-kujuliselt kuni 100le inimesele. Sama saali saab kasutada õhtuseks koosviibimiseks. Vastavalt vajadusele ja inimeste arvule on võimalik suvesaali vahe kardinaga muuta kaheks saaliks, siis on ruumi kuni 40le inimesele.

Palkstiilis suvesaal on kardinatega külgedelt suletav ehitis. Suvesaalis on külalised kaitstud tuule ja lõõskava päikese eest. Suvesaali väikeses kaminatoas on olemas kamin, kui ilmad jahedamad, saab kaminatule paistel ennast soojendada ja juua maitsvat teed või kohvi.

Tänapäeva mugavustest on suvesaalis olemas vesi, valgustus, elektrivarustus ja esitlustehnika (ekraan, dataprojektor). Kindlasti sobib see koht ja olemine pigem südasuvesse, kui ilmad on suvised ja soojad, kuid vajadusel saab ürituse peetud ka sügisel ja ka soojemate talveilmadega.

HIND:

E-N 540 eurot
R-P 560 eurot

Kui Sul tekkis huvi, võta meiega ühendust e-posti aadressil info@laukataguse.ee