Teenused:

Puhkeküla ca 5,5 hektari suurusel territooriumil saab pidada nii sünnipäevasid, firma suvepäevasid kui mistahes muid väliüritusi. Kalatiikidest on võimalik suvehooajal kala püüda ja seda ka hiljem ise grillida. Puhkeküla territooriumil asub eraldi varjualusega lõkkeplats, et kehvema ilmaga ei jääks pidu pidamata.

Olenevalt seltskonna suurusest saab kasutada kogu kompleksi tervikuna või osadena. Väiksematele seltskondadele on mõeldud eraldi grillimaja koos suitsu- ja grillahjuga. Tiigi kaldal paikneb soome saun terrassi ja 7 ööbimiskohaga. Ööbimiskohti on suveperioodil 20, talvel 14. Lisamajutusvõimalust pakume puhkekülas telkides, mis tuleb külalistel endil kaasa võtta. Oma alkoholi kaasatoomine toimub eelneval kokkuleppel.

  • Soome sauna ootame kuni 15 külalist. Terrassiga ja kööginurgaga saun asub tiigi kaldal privaatses kohas. Katuse all on ööbimiskohti 7-le külalisele. Pilte saunamaja kohta leiab siit.

  •  Suuremate sündmuste korraldamiseks on külalistel kasutada maikuus 2017 valmiv palkstiilis varjualune kuni 200 inimesele. 

  • Eraldi elamuseks on kujunenud meie esiisade kombel leilivõtmine pärnapuust valmistatud ehtsas Eesti suitsusaunas. Otse saunast saab hüpata jahutavasse tiigivette. Päikeseloojangu nautimine sauna terrassil lõõgastab meelt ja vaimu. 

  • Aktiivsemat puhkust soovijatele pakume võimalust hobusega loodusradadel matkata, giidi juhendamisel rabas seigelda või tugevdada meeskonnavaimu fotojahti pidades. Teeme koostööd erinevate partneritega, seega palun andke oma soovidest ja mõtetest teada kas telefoni teel või läbi kodulehe broneerimisvormi. Külalistel on võimalus rentida jalgrattaid.
  • Rahulikumaks äraolemiseks saab kala püüdes värskeid mõtteid ja uut energiat koguda.
  • Puhkeküla territooriumil on eraldi kohad karavanidele.
  • Kokkuleppel pakume toitlustust.

 

     * Alla 18-aastaseid külalisi võtame vastu vaid koos vastutava täiskasvanuga (alates 21.a).  Laukataguse Puhkeküla jätab endale õiguse alaealiste seltskondi mitte vastu võtta.

 

eas varviline logo yleval nurgas
1. AUGUSTIST 2012  31. JUULINI 2013 AITAS WOODLOGERS OÜ-L
PÕHIVARA SOETADA, VEEBILEHE LUUA JA TURUNDUSTEGEVUSI
ELLU VIIA ETTEVÕTLUSE ARENDAMISE SIHTASUTUSE ALUSTAVA
ETTEVÕTJA STARDI- JA KASVUTOETUSE PROGRAMM.